صفحه اصلی پیام‌رسان win blog پست الکترونیک اوقات شرعی آمار ویروس کرونا ثبت نام رایگان بورس درباره
1 2 >

91/11/30
10:5 ع

 

خورشید سپهر رهبری پیدا شد                  احیا گر فقه جعفری پیداشد

تبریک به مهدی که به عالم امشب                    رخسار امام عسگری پیداشدخورشید سپهر رهبری پیداشد            احیا گر فقه جعفری پیداشد  تبریک به مهدی که به عالم امشب          رخسار امام عسگری پیداشد


91/11/28
12:29 ع

برخورد شهاب‌ سنگ بسیار بزرگ مسکو را لرزاند(+عکس و فیلم)

 

مقامات روسی از انفجار احتمالی یک یا تعداد بیشتری شهاب سنگ بر فراز منطقه کوهستانی «اورال» خبر دادند و در برخی گزارشات نیز احتمال زخمی شدن چند تن و آسیب دیدن چندین ساختمان در این حادثه منتشر شده است.

به گزارش ایسنا تصاویر انفجار یک شهاب سنگ در آسمان منطقه «چلیابینسک» در شرق مسکو تاکنون در چندین سایت اینترنتی مشاهده شده است.

به نوشته روزنامه گاردین چاپ انگلیس، مقامات روسیه اعلام کردند که در حال بررسی صحت گزارشاتی مبنی بر زخمی شدن چند تن و تخریب چند ساختمان بر اثر این انفجار هستند.

 

اما به گزارش پارسی نو و به نقل از شبکه روسی آر تی،نزدیک به 500 نفر در این منطقه که مورد اصابت این شهاب سنگ قرار گرفته است نیاز به اقدامات پزشکی دارند و بیش از 100 نفر در این منطقه زخمی شده و به بیمارستان انتقال یافتند.

 

برخورد شهاب‌ سنگ بسیار بزرگ مسکو را لرزاند(+عکس و فیلم)

 

برخورد شهاب‌ سنگ بسیار بزرگ مسکو را لرزاند(+عکس و فیلم)

 

برخورد شهاب‌ سنگ بسیار بزرگ مسکو را لرزاند(+عکس و فیلم)

 

 

 

بنا بر این گزارش این شهاب سنگ به یک کارخانه برخورد کرده است و باعث اخلال در ارتباطات اینترنت و موبایل در این منطقه شده است.همچنین اوراژنس روسیه اعلام کرده است که نزدیک به 20 هزار نفر از امداد گران در این منطقه مشغول به بازرسی و همچنین 3 فروند هواپیما مشغول گشت زنی برای پیدا کردن خسارت های احتمالی دیگری در این منطقه هستند.

 

برخورد شهاب‌ سنگ بسیار بزرگ مسکو را لرزاند(+عکس و فیلم)

 

گفته می شود نظیر چنین اتفاقی در سال 1908 هم اتفاق افتاده که طی آن یک شهاب سنگ با منطقه تونگوسکا روسیه برخورد کرد و باعث انفجار بزرگی شده بود.

 

فیلم برخورد شهاب سنگ به روسیه را می توانید از پلیر زیر تماشا کنید و یا از لینکهای زیر دانلود کنید.

 

کیفیت مناسب:

حجم:نزدیک به 6 مگابایت ——— لینک دانلود

کیفیت خوب:

حجم:نزدیک به 2 مگابایت ——— لینک دانلود

 


91/11/27
10:28 ع

اگه با زیر نوس فیلمها مشکل دارید و با حروف خرچنگ غورباقه روبرو میشید.

راهکارش اینجاست.

فایلهای مشکل دار را به آدرس زیر ایمیل کنید. یا در قسمت نظرات اسم فیلم رو بنویسید تا برایتان فایل زیر نویس سالم را ارسال کنم. یا بر روی صفحه اختصاصی وبلاگ قرار دهم.

 با تشکر

alifallah17@yahoo.com


پیام رسان

+ 21 درصد تخفیف در بورس ایران

+ با اطمینان وارد بورس شوید. دوستان میتونید در باشگاه کارگزاری آگاه با معرفی کد AN3287 علیرضا فلاح از 19% تخفیف کارمزد معاملات اوراق بهادار بصورت وجه نقد 19% تخفیف کارمزد معاملات آتی کالا بصورت وجه نقد 80% تخفیف خرید بسته مشاوره-تحلیلی 60% تخفیف خرید بسته‌های آموزشی و همچنین 20 هزار تومان هدیه ثبت نام بهره مند شوید. برای معرفی سیگنال به آی دی زیر پیام دهید. Nezam06 09363394383

+ دوستان میتونید در باشگاه کارگزاری آگاه با معرفی کد AN3287 از 17? تخفیف کارمزد معاملات اوراق بهادار بصورت وجه نقد 17? تخفیف کارمزد معاملات آتی کالا بصورت وجه نقد 70? تخفیف خرید بسته مشاوره-تحلیلی 60? تخفیف خرید بسته‌های آموزشی 50 هزار تومان هدیه فعال شدن در کارگزاری آگاه و همچنین 20 هزار تومان هدیه ثبت نام بهره مند شوید. مطمئن وارد بورس شوید. 09363394383

+ مطمئن وارد بورس شوید.دوستان میتونید در باشگاه کارگزاری آگاه با معرفی کد AN3287 از 17% تخفیف کارمزد معاملات اوراق بهادار بصورت وجه نقد 17% تخفیف کارمزد معاملات آتی کالا بصورت وجه نقد 70% تخفیف خرید بسته مشاوره-تحلیلی 60% تخفیف خرید بسته‌های آموزشی 50 هزار تومان هدیه فعال شدن در کارگزاری آگاه و همچنین 20 هزار تومان هدیه ثبت نام بهره مند شوید. برای معرفی سیگنال به آیدی زیر پیام دهید. Nezam06

+ #بازی_منچ_کلاسیک رایگان در کافه بازار https://cafebazaar.ir/app/arf.com.classicmench/ و رایگان در مایکت

+ ‏‏این برنامه برای ورود به سیستم گلستان از طریق گوشی اندروید میباشد. https://myket.ir/app/arf.com.golestan

+ #بازی_منچ_کلاسیک رایگان در کافه بازار https://cafebazaar.ir/app/arf.com.classicmench/

+ بازی منچ کلاسیک رو تجربه کنید.

+ بازی منچ کلاسیک با سبکی جدید در کافه بازار https://cafebazaar.ir/app/arf.com.classicmench/

+ برنامه #ازدواج_نو با رمان های جدید و قابلیت های جدید . در کافه بازار و مایکت و ایران اپز

دوستان
 

تهیه و تنظیم : علیرضا فلاح 07