صفحه اصلی پیام‌رسان win blog پست الکترونیک اوقات شرعی آمار ویروس کرونا ثبت نام رایگان بورس درباره

92/4/31
7:47 ع

دعوت از سران تمام کشورها برای حضور در مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب/ آمریکا دعوت نشد

doctor rohani 

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با اشاره به مراسم تحلیف حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی گفت: برای اولین بار از سران تمام کشورها بجز آمریکا برای حضور در مراسم تحلیف رئیس‌جمهور متخب دعوت کرده‌ایم.

با اشاره به مراسم تحلیف حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی گفت: این بار، برای مراسم تحلیف رئیس‌جمهور منتخب از سران سایر کشورها نیز دعوت شده است.

وی افزود: دعوت از سران برای حضور در مراسم تحلیف در سایر کشورها یک رسم معمول است، ولی در جمهوری اسلامی ایران این اولین باری است که شاهد چنین اتفاق هستیم.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی کشورمان خاطر نشان کرد: دعوت ما از سایر کشورها دعوت عام بوده و شمولیت دارد، البته آمریکا جزء کشورهای است که استثنا بوده و از سران این کشور برای حضور در مراسم تحلیف دعوت نشده است.

وی همچنین گفت: بین کشورهای اروپایی برای دعوت در این مراسم استثنایی قائل نشدیم.

عراقچی در ادامه گفتگوی خود به موضوع ربایش یکی از کارمندان اداری سفارت کشورمان در یمن اشاره کرد و گفت: اطلاعات بیشتری از آنچه که اعلام شده در دست نداریم ولی ما از نزدیک موضوع را پیگیری و رصد می‌کنیم.

وی تصریح کرد: در این رابطه با دولت یمن در ارتباط هستیم و نتیجه پیگیری‌ها را اعلام خواهیم کرد.

گفتنی است، پیشتر محمد حسین فرهنگی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگاران از برگزاری مراسم تحلیف حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی در روز 13 مرداد در بهارستان خبر داده بود.

 

 


92/4/27
2:4 ع

کارکنان فیس بوک "ابرپسوردی" برای دسترسی به اکانت‌های همه کاربران دارند

 

یکی از کارکنان سابق فیس‌بوک در مصاحبه با روزنامه گاردین فاش کرد که کارکنان این کمپانی ابَرپسوردی در اختیار دارند که با آن می‌توانند به اکانت‌های همه کاربران این شبکه اجتماعی وارد شوند. صحت این ادعا فیس‌بوک را با چالش تازه‌ای روبرو می‌کند.

به نقل از دویچه وله، "کاترین لوسه" در گفت‌وگو با روزنامه گاردین گفت: در شرایط کنونی که افشاگری‌های ادوارد اسنودن درباره جاسوسی‌های دیجیتال آژانس امنیت ملی آمریکا (NSA) نگرانی‌های گسترده‌ای درباره دسترسی دولت‌ها به اطلاعات خصوصی در میان کاربران اینترنت در سراسر جهان پدید آورده? کاربران باید بدانند که کارکنان فیس‌بوک به پسورد و اطلاعات خصوصی همه آنها دسترسی دارند.

این مساله از آنجایی نگران‌کننده‌تر می‌شود که شواهد نشان می‌دهد بسیاری از کاربران برای ورود به بسیاری از سرویس‌های آنلاین دیگر از جمله ایمیل‌های خود نیز از پسوردی مشابه پسورد فیس‌بوک‌شان استفاده می‌کنند.

به گفته کاترین لوسه، کاربران شبکه‌های اجتماعی عموما تصور می‌کنند که خودشان تنها کسانی هستند که به اطلاعات خصوصی موجود در اکانت‌هایشان دسترسی دارند? اما اکثر اوقات در اغلب کمپانی‌های سرویس‌دهنده خلاف این تصور در حال وقوع است و دست کم گروهی از کارکنان این کمپانی‌ها برای این‌که کار خود را انجام دهند باید به اکانت آنها دسترسی کامل داشته باشند.

او می‌گوید: مدیریت وضعیت و برطرف کردن نیازهای کاربران مستلزم این است که کارکنان سرویس‌های رایج به اطلاعاتی از جمله پسورد کاربران دسترسی داشته باشند و این سرویس‌ها به خصوص وقتی نورس و تازه‌کار هستند این اطلاعات را از کارکنان خود پنهان نگه نمی‌دارند.»

*** روزگار سپری‌شده "داد‌ه‌های خصوصی"

کاترین لوسه با اشاره به ماجرای رسوایی جاسوسی آژانس امنیت ملی آمریکا می‌گوید دیگر در جهان امروز نمی‌توان از وجود چیزی به نام "داده‌های خصوصی" سخن گفت: تی اگر کارکنان سطوح میانی سرویس‌هایی نظیر فیس‌بوک به اطلاعات خصوصی کاربران دسترسی نداشته باشند?باز هم ممکن است این اطلاعات جایی ذخیره شود تا در صورت نیاز در دسترس سازمان‌هایی نظیر NSAقرار گیرد.

او که سال گذشته کتاب "پادشاهی پسران" را درباره تکنولوژی‌های نوین اجتماعی و تاثیرش بر جهان امروز نوشت?در زمان پیوستنش به فیس‌بوک پنجاه و یکمین فردی بود که به استخدام این سرویس درآمده بود. او در ابتدا به عنوان یکی از کارکنان بخش خدمات مشتریان استخدام شد?اما در ادامه سخنرانی‌نگار شخصی مارک زاکربرگ هم شد.

در زمان استخدام او فیس‌بوک کمتر از پنج میلیون کاربر داشت و آن‌طور که او می‌گوید از همان هنگام هر یک از کارکنان بخش "پشتیبانی کاربران" به یک ابَرپسورد (Master Password) دسترسی داشت تا بتواند با آن به اکانت هر یک از کاربران فیس‌بوک متصل شود و به پیام‌های خصوصی و همه داده‌های دیگر دسترسی داشته باشد.

به گفته او با تکامل فیس‌بوک حالا روش‌های امن‌تری برای اتصال به اکانت‌های کاربران به وجود آمده است.

به نظر می‌رسد اثبات صحت ادعاهای کاترین لوسه می‌تواند مدیران فیس‌بوک را با چالش روبرو سازد؛ آنها از زمان فراگیر شدن این شبکه اجتماعی همواره با اعتراض‌ها و نگرانی‌های گسترده پیرامون حریم خصوصی کاربران روبرو بوده‌اند و عیان شدن چنین واقعیتی احتمالا برای آنها بی‌هزینه نخواهد بود.


92/4/27
2:3 ع

رویانیان: عذر خواهی می‌کنم‌، لحظات سختی داشتیم/مدیر عاملی من در رسانه‌ها روی هوا بود

پس از جلسه‌ای که در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: لحظات سختی داشتیم. برای حرف‌هایی که پیش آمد‌، عذر‌خواهی می‌کنم.

پس از اتفاقاتی که در حواشی باشگاه پرسپولیس رقم خورد، محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس روز گذشته در وزارت ورزش و جوانان حضور یافت و با محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان دیدار کرد.

در این نشست که اعضای هیات مدیره جدید پرسپولس هم معرفی شدند، محمد رویانیان در سمت مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس ابقا شد.
با تأیید اعضا و امضای صورت‌جلسه پس از جلسه هیئت مدیره، اکبری معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان به عنوان رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس انتخاب شد.

گفتنی است، با تصمیم جدید وزارت ورزش و جوانان علی پروین، محمد رویانیان، اکبری معاون جوانان وزارت ورزش، جمشیدی مدیرعامل پیشین پیکان، نامی وزیر ارتباطات به عنوان اعضای جدید انتخاب شدند.

بدین ترتیب نژاد فلاح و مالکی دیگر در هیئت مدیره پرسپولیس حضور ندارند.

عذر خواهی می‌کنم ، لحظات سختی داشتیم ...

محمد رویانیان با اشاره به جلسه اظهار داشت: طی روزهای گذشته لحظات سختی را پشت سر گذاشتم. بسیاری از قراردادهای ما قفل شده بود. برای هر قراردادی که پیش‌قدم می‌شدیم طرف مقابل با تشکیک با ما صحبت می‌کرد چرا که در رسانه‌ها می‌شنید و می‌دید که مدیرعاملی من روی هوا است. حتی جالب است بدانید قرار بود یک ایرانی مقیم خارج مبلغ 110 هزار دلار طلب وینگادا را پرداخت کند اما او مانده بود با اخباری که در مورد رفتن من از پرسپولیس به گوش می‌رسید این پول را به چه کسی بدهد. چرا که فکر می‌کرد رویانیان رفتنی است و شاید من پول را برای خودم بردارم.

وی خاطرنشان کرد: اینکه هر هفته در رسانه‌ها نام‌های مختلفی اسم برده شود که به مدیرعاملی پرسپولیس نزدیک شده است و یا جزو هیئت‌مدیره پرسپولیس خواهند شد من را عصبانی کرد و من به همین دلیل مصاحبه‌ای را علیه سجادی انجام دادم. او آدم خوبی است،‌ من از او عذرخواهی می‌کنم ولی شرایط پرسپولیس نباید با این قبیل اقدام‌ها و صحبت‌های برخی افراد به حاشیه کشیده شود به همین دلیل هم من اعتراض کردم.

رویانیان با بیان این مطلب که با شنیدن اخبار ضد و نقیض از کار کردن در پرسپولیس سرد نشده است، ادامه داد: همین روزهایی که در اصطلاح برای ماندن و یا رفتن من در پرسپولیس جنگ بود من شبانه‌روز برای موفقیت پرسپولیس کار می‌کردم و روحیه‌ام اینطوری بود که تمام تلاشم را برای موفقیت پرسپولیس انجام دهم.

رویانیان با اشاره به درخواستش از وزیر ورزش و جوانان برای ابقای علی پروین در هیئت‌مدیره پرسپولیس تأکید کرد: بنده شفاهاً‌ و کتباً از آقای وزیر ورزش خواهش کردم که آقای پروین باید در هیئت مدیره پرسپولیس بماند چرا که او نماد پیشکسوتان پرسپولیس است.وی در ادامه افزود: خوشبختانه کدورت‌هایی هم که بود برطرف شد و من هم از آقای عباسی تشکر می‌کنم که با سعه صدر خود دیدگاه‌ها را پذیرفتند. من الآن متوجه شدم دیدگاه آقای عباسی نسبت به اتفاقاتی که این روزها در رسانه‌ها می‌شنویم نسبت به اتفاقات پرسپولیس که این روزها در رسانه‌ها می‌شنویم متفاوت است و ایشان دیدگاه عالی دارد و از ما هم حمایت کرده است.

رویانیان در خصوص مصاحبه‌هایش علیه علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال که پس از برنامه ورزش و مردم هفته قبل به وجود آمد، گفت: در آن برنامه آقای فتح‌الله‌زاده صحبتی را در مورد دریافت پورشه و بنز از سوی بازیکنان پرسپولیس عنوان کردند که بعد از این صحبت‌های او بازتاب بسیاری در رسانه‌ها داشت. من هم گفتم این صحبت‌ها خوب نیست سال گذشته با بازیکنان ما تماس می‌گرفتند و صحبت‌های ضد و نقیضی با آنها انجام می‌دادند بر اساس همین رویه به دو تا از بهترین بازیکنان ما ضربه زدند. فتح‌الله زاده را نمی‌گویم یک تیمی هست که این کارها را می‌کند. شایعه دادن بنز و پورشه به بازیکنان هم از همین قبیل اخبار بود اخباری که در نهایت به ضرر پرسپولیس شد.

رویانیان با اشاره به انجام کارهای زیرساختی در باشگاه پرسپولیس گفت: متأسفانه کارهای خوب دیده نمی‌شود اما من از کارهای زیر ساختی در پرسپولیس دست نمی‌کشم و حتی در مدت زمانی که زیر فشار عوامل بیرونی بودم کارهای زیرساختی باشگاه را به خوبی انجام می‌دادم الآن هم به آقای وزیر ورزش گفتم من باید کارهای زیرساختی‌ام را ادامه بدهم.

رویانیان در پایان خاطرنشان کرد: من به همراه آقای پروین آقای اکبری، آقای جمشیدی و آقای نامی به عنوان اعضای هیئت مدیره پرسپولیس انتخاب شدیم.

 


92/4/25
1:14 ص

رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز(دوشنبه) همزمان با جشن گلریزان ویژه کمک به آزادی زندانیان نیازمند کشور، یک میلیارد و 200 میلیون ریال به ستاد دیه کمک کردند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) همزمان با جشن گلریزان ویژه کمک به آزادی زندانیان نیازمند کشور، یک میلیارد و 200 میلیون ریال به ستاد دیه کمک کردند.

جشن گلریزان هر سال به همت ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند برگزار می‌شود.


92/4/2
11:33 ع

 

mahdi

 

هر ساله نزدیک نیمه شعبان که می شود ایران حال و هوای دیگری دارد. کوچه محله ها آذین بندی می شوند. همه جا را ریسه می کشند. اهالی شهر، جلوی در خانه هایشان را آب و جارو می کنند. خیابانها چراغانی می شود. انگار خبری در راهست ... انگار همه انتظار دوستی را می کشند که عشقی دیرینه را در قلب ها دارد ...

 

ای عزیز سفر کرده، ای سرور عالمیان، ای رویای صادق

دوباره همه از تو می گویند و می شنوند مولا جان

شیرینی نام تو و شهد یادت به کامها می نشیند

دوباره طاقها برای نصرت تو قد علم می کنند

کاغذهای رنگی به شادباش تو در باد می رقصند

و دوباره همه ی دیوارهای شهر با سر انگشتان احساس چراغانی می شوند.

امّا... ای دستگیر واماندگان، ای دلگرمی بی پناهان

ای مأوای بال و پر شکستگان، ای چراغ راه گمگشتگان

ایکاش گفتن و شنودن از تو سهم همه ی ثانیه ها باشد

و یاد آوریت همه ی دقایق را پر کند و خدمت به تو انگیزه ی همه ی حرکتها شود

کاش سینه مان صندوق صدقه ای شود و قلبمان سکّه ای برای نذر سلامتت!

کاش دردمان همیشه با توسل به تو آرام گیرد و دستمان جز به دعا برای توسل به آسمان نرود

کاش انتظار تو زنگی باشد که از نافرمانیت بازمان دارد

کاش حال و هوای همیشه دلمان به رنگ نیمه ی شعبان باشد ...

 

 

از پنجره دلم که قابی شکسته دارد صدایت می زنم
نسیم نام تو بر لبهایم می وزد
خیال سبزت همیشه با من است
تو این جایی، در قاب پنجره هایی که رو به باغ خدا باز است
دستهایت طراوت و سبزی را تکرار می کند
از نگاهت ستاره و مهتاب می چکد
خورشید ذره‌ای از مهربانی توست
اگر ابر می بارد
اگر گل می روید
پرنده اگر می خواند
چشمه اگر می جوشد
رود اگر می خروشد
برای توست
زیرا تو آن رویای صادقانه‌ای که ظهورت مرهم تمام زخمهاست
تو آن قدر زلال و پاکی که از غبار پنجره ها دلت می گیرد
شاید پیش از آمدنت باران ببارد و آسمان، تمام کوچه‌ها و خانه‌ها را بشوید
ای سبز قامت
ای بهار
ای نور
ای امید
دستهای مهربانت را که از نوازش لبریز است
و نگاه روشنت که آئینه صداقت است
را دوست می دارم
بگو چشمهای ما کی و کجا مهربانی نگاه تو را می نوشد ؟
و دلهای ما کی با ظهور تو آرام می گیرد ؟!

 

 

نیمه شعبان؛ سالروز میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت، مهدی موعود (عج)
را به تمامی محبان و منتظران آن حضرت صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمائیم.

 

 

دلم به یاد تو امشب بهانه می‌گیرد

نشان وصل تو را عاشقانه می‌گیرد

ز خوان عشق تو ای یوسف اهورایی

کبوتر دل من آب و دانه می‌گیرد

اگر فراق تو از دیده روشنی برده است

شرار عشق تو در دل زبانه می‌گیرد

شده است ساغر جان پر ز خون دل شاید

کمان عشق تو دل را نشانه می‌‌گیرد

 

 

ای مهدی، بیا که کودکان ما به گل نوجوانی شکفته اند، جوانان ما راهِ پیری را پیش گرفته اند، بسیاری از سالخوردگان ما رفتند و صد افسوس که تو را ندیدند!

مولای من، حسرتِ یک لحظه ی دیدار، دلهای شیفتگانت را گداخت و امید وصل تو جانهای به لب رسیده را به نسیم لطف بنواخت، گوشها منتظر انتشار سرود ظفر و چشمها در اشتیاق دیدارت، نَفَسها در سینه حبس و تو ای حبیب، همچنان در پس پرده ی غیبت، نهانی و نمی دانیم تا کی، آخر تا کی در پس این حجاب میمانی ....


بیا بیا که سوختم ز هجر روی ماه تو

بهشت را فروختم به نیمی از نگاه تو

تمام عمر دوختم چشمانم به راه تو

به این امید زنده ام که افتم به پای تو

 

 

 

 

 


پیام رسان

+ 21 درصد تخفیف در بورس ایران

+ با اطمینان وارد بورس شوید. دوستان میتونید در باشگاه کارگزاری آگاه با معرفی کد AN3287 علیرضا فلاح از 19% تخفیف کارمزد معاملات اوراق بهادار بصورت وجه نقد 19% تخفیف کارمزد معاملات آتی کالا بصورت وجه نقد 80% تخفیف خرید بسته مشاوره-تحلیلی 60% تخفیف خرید بسته‌های آموزشی و همچنین 20 هزار تومان هدیه ثبت نام بهره مند شوید. برای معرفی سیگنال به آی دی زیر پیام دهید. Nezam06 09363394383

+ دوستان میتونید در باشگاه کارگزاری آگاه با معرفی کد AN3287 از 17? تخفیف کارمزد معاملات اوراق بهادار بصورت وجه نقد 17? تخفیف کارمزد معاملات آتی کالا بصورت وجه نقد 70? تخفیف خرید بسته مشاوره-تحلیلی 60? تخفیف خرید بسته‌های آموزشی 50 هزار تومان هدیه فعال شدن در کارگزاری آگاه و همچنین 20 هزار تومان هدیه ثبت نام بهره مند شوید. مطمئن وارد بورس شوید. 09363394383

+ مطمئن وارد بورس شوید.دوستان میتونید در باشگاه کارگزاری آگاه با معرفی کد AN3287 از 17% تخفیف کارمزد معاملات اوراق بهادار بصورت وجه نقد 17% تخفیف کارمزد معاملات آتی کالا بصورت وجه نقد 70% تخفیف خرید بسته مشاوره-تحلیلی 60% تخفیف خرید بسته‌های آموزشی 50 هزار تومان هدیه فعال شدن در کارگزاری آگاه و همچنین 20 هزار تومان هدیه ثبت نام بهره مند شوید. برای معرفی سیگنال به آیدی زیر پیام دهید. Nezam06

+ #بازی_منچ_کلاسیک رایگان در کافه بازار https://cafebazaar.ir/app/arf.com.classicmench/ و رایگان در مایکت

+ ‏‏این برنامه برای ورود به سیستم گلستان از طریق گوشی اندروید میباشد. https://myket.ir/app/arf.com.golestan

+ #بازی_منچ_کلاسیک رایگان در کافه بازار https://cafebazaar.ir/app/arf.com.classicmench/

+ بازی منچ کلاسیک رو تجربه کنید.

+ بازی منچ کلاسیک با سبکی جدید در کافه بازار https://cafebazaar.ir/app/arf.com.classicmench/

+ برنامه #ازدواج_نو با رمان های جدید و قابلیت های جدید . در کافه بازار و مایکت و ایران اپز

دوستان
 

تهیه و تنظیم : علیرضا فلاح 07